Kontakt

JMC Industriteknik

Hamra 1
333 74 Bredaryd

Jens Karlsson

VD / Försäljning
+46 (0)70-313 67 55
jens@jmcs.se

Fredrik Pettersson

Servicetekniker, robottekniker, arbetsledare
+46 (0)70-758 55 11
fredrik.pettersson@jmcs.se

Nicklas Bengtsson

Servicetekniker, programmerare, elkonstruktion
+46 (0)70-750 98 30
nicklas.bengtsson@jmcs.se

Mahsa Farajollahi

Administration och reservdelar Borche
+46 (0)70-090 27 01
mahsa@jmcs.se

Mårten Albinsson

Försäljning
+46 (0)73-352 09 77
marten@jmcs.se

Jonas Bergsman

Servicetekniker
+46 (0)70-760 73 80
jonas.bergsman@jmcs.se

Johan Bergenholtz

Servicetekniker, elkonstruktion, automation
+46 (0)70-080 99 63
johan.bergenholtz@jmcs.se

Simon Josefsson

Servicetekniker, robottekniker, arbetsledare
+46 (0)72-588 94 77
simon.josefsson@jmcs.se

Andreas Ankarbranth

Servicetekniker
+46 (0)70-734 49 80
andreas.ankarbranth@jmcs.se

Tobias Emilsson

Servicetekniker
+46 (0)70-080 94 02
tobias.emilsson@jmcs.se